Startupy

OFERTA WSPÓŁPRACY DLA STARTUPÓW

Od lat rozwijamy innowacyjne projekty oraz spółki technologiczne. Mamy szerokie kontakty w wielu branżach. także wśród inwestorów oraz korporacji.
Szukamy młodych talentów, które marzą o podbiciu rynku swoim pomysłem lub doświadczonych managerów, którzy oczekują wsparcia we wdrożeniu nowatorskiego projektu.  Sprawdź naszą ofertę!

bezpłatne Wsparcie prawne

Bez pomocy prawnej trudno dzisiaj marzyć o sprawnym oraz bezpiecznym rozwoju biznesu. Nasze Centrum współpracuje z doświadczonymi prawnikami, którzy od wielu lat prowadzą kancelarie wspierające polskich przedsiębiorców. Wychodzimy im naprzeciw z ofertą pomocy w obszarze zagadnień prawnych.

Wsparcie w formie konsultacji jest bezpłatne. W przypadku potrzeby ugruntowanej i pełnej współpracy przedstawimy ci indywidualną ofertę.

Więcej informacji

Finansowanie rozwoju

Finansowanie startupów może przybrać różne formy: dotacji publicznych, funduszy podwyższonego ryzyka (Venture Capital), inwestorów prywatnych (Business Angels). Niekoniecznie ta forma, która wydaje się w danym momencie najbardziej poprawna, jest najwłaściwszą.

Skonsultuj z nami swoje plany lub propozycję jaką otrzymałeś. Doradzimy ci jaką formę wybrać i czy warto z danego rozwiązania skorzystać.

Więcej informacji

Program mentoringowy

Dołącz do naszego bezpłatnego programu, w ramach którego otrzymasz wsparcie od mentora biznesowego lub technologicznego. Celem programu jest wsparcie młodych przedsiębiorców Pomorza Zachodniego poprzez zapewnieniu im sprawnego dostępu do wiedzy oraz kontaktów biznesowych.

Współpraca z doświadczonymi mentorami umożliwi Ci dopracowanie modelu biznesowego oraz pozyskanie nowych kontaktów. Mentorzy to osoby o ugruntowanym, co najmniej 15 letnim, doświadczeniu zawodowym.

Wkrótce więcej informacji

Program Preinkubacji

Program kierowany jest do zespołów lub świeżo powstałych spółek. które oczekują wsparcia w zakresie budowy modelu biznesowego oraz jego rynkowego testowania. Program został podzielony na bloki tematyczne i jest zbudowany na platformie Miro. Poza pracą własną startup otrzymuje dostęp do konsultacji (pracy z ekspertami) oraz zweryfikowanych materiałów, które mogą znacząco wpłynąć na efektywny rozwój spółki.

Wkrótce więcej informacji

Tworzenie oprogramowania

Masz pomysł na aplikację lub rozwiązanie webowe, ale nie wiesz jak się za to zabrać? Nie potrafisz wycenić kosztu opracowania Twojego pomysłu? 

Jeśli potrzebujesz dostępu do sprawdzonego zespołu potrafiącego przeprowadzić Twój startup przez proces doboru oprogramowania, określenia wymagań, wytworzenia i wdrożenia oprogramowania, aż po jego utrzymanie, skontaktuj się z nami. 

Więcej informacji